Филтри -

Тешки вилушкари Kalmar

Резултати од пребарување: 154 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

154 огласа: Тешки вилушкари Kalmar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2.36 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража 7 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.14 м
Година 2023 Километража 55 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 135 м Должина на вилушка 240 м
Година 1996 Километража 16250 м/ч Сила
Холандија, Dirksland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 2012 Километража 1860 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 3 м
Година 2023 Километража 423 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
118.300 € BRL 663.000 R$
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.64 м
Година 2011 Километража Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.56 м
Година 2020 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.56 м
Година 2020 Километража 375 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2007 Километража 22000 м/ч Сила
Германија, Saarbrucken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.22 м
Година 2021 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 1.9 м
Година Километража 9500 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.09 м
Година 2023 Километража 60 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 6144 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2016 Километража 11227 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.55 м
Година 2023 Километража 80 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 42000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2008 Километража 1131 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 2015 Километража 10462 м/ч Сила
Германија, Hamburg
тежок вилушкар Kalmar DCF 330-12LB
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
аукција 4.506 € SEK 52.000 SEK
Носивост 10000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 2.2 м
Година 1978 Километража Сила
Шведска, Ljungby
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 1992 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
тежок вилушкар Kalmar DCG 160-12T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 154 огласа
Прикажи