Филтри -

Товарачи на контејнери Hyster

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

51 огласа: Товарачи на контејнери Hyster

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2017 Километража 9918 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 16.45 м
Година 2013 Километража 13000 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 3.4 м
Година 2018 Километража 1082 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 18850 м
Година 2018 Километража 12104 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
91.000 € GBP 77.750 GBP
Носивост 15850 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.13 м
Година 2006 Километража 6345 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.09 м Должина на вилушка 1.9 м
Година 2014 Километража 36468 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.55 м
Година 2019 Километража 4400 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 28000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.44 м
Година 2020 Километража 674 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 16.45 м
Година Километража 12500 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
товарач на контејнери Hyster H14.00XM-6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2005 Километража 5959 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 16.2 м
Година 2016 Километража 12971 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 10026 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 16.2 м
Година 2016 Километража 12756 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 9052 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
138.500 US$ EUR ≈ 130.200 €
Носивост 40959 кг
Година 2016 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
товарач на контејнери Hyster H 10.00 XM6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.75 м
Година 2010 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Hyster H10.00XM-6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.4 м Центар на оптеретување 600 мм
Година 2012 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Hyster H12.00XM
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 6.25 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Hyster H48.00XMS-12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 48000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.41 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Hyster H 800
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 38000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 10 м
Година 1987 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Hyster H18.00XM12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Гориво дизел Центар на оптеретување 1200 мм
Година 2013 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Hyster H10.00XM6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.4 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Hyster H18.00XM-9
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.9 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.44 м
Година 2017 Километража 1311 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
94.410 € BRL 525.000 R$
Носивост 16000 кг Висина на подигање 2.4 м
Година 2012 Километража 15333 м/ч Сила
Бразил
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се