Филтри -

Дизел вилушкари CAT

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Дизел вилушкари CAT

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.15 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража 5747 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.75 м Должина на вилушка 1.8 м
Година Километража 13980 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година Километража 96 м/ч Сила
Белгија, Beveren Melsele
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година Километража 3457 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
3.110 € SEK 35.000 SEK
Гориво дизел
Година Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
13.352 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.19888 м
Година 2016 Километража 11300 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.55 м
Година Километража 10880 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
31.896 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.71 м Должина на вилушка 1.19888 м
Година 2017 Километража 7785 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража 1969 м/ч Сила
Португалија, Alto do Vieiro
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи