Филтри -

Дизел вилушкари Still

Резултати од пребарување: 242 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

242 огласа: Дизел вилушкари Still

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година Километража 8400 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
8.280 €
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.23 м
Година 1998 Километража 15525 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 5.000 €
Година Километража Сила
Холандија, Ede
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 1853 м/ч Сила
Германија, Stuhr
дизел вилушкар Still RX 60-25 BJ 2016 дизел вилушкар Still RX 60-25 BJ 2016 дизел вилушкар Still RX 60-25 BJ 2016
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.9 м
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.05 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2016 Километража 9079 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.53 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1 м
Година 2012 Километража 7987 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.23 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 7233 м/ч Сила
Холандија, Enschede
дизел вилушкар Still RX70-50 дизел вилушкар Still RX70-50 дизел вилушкар Still RX70-50
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2017 Километража 16700 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 5615 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 10192 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 6117 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2020 Километража 2624 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража 4001 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2020 Километража 5716 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 2447 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2014 Километража 7681 м/ч Сила
Германија, Stuhr
дизел вилушкар Still RX70-80/900 дизел вилушкар Still RX70-80/900 дизел вилушкар Still RX70-80/900
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2014 Километража 18624 м/ч Сила
Германија, Stuhr
дизел вилушкар Still R70-70 дизел вилушкар Still R70-70 дизел вилушкар Still R70-70
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2007 Километража 11500 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2003 Километража 5900 м/ч Сила
Германија, Stuhr
дизел вилушкар Still RX70-50 дизел вилушкар Still RX70-50 дизел вилушкар Still RX70-50
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 16623 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2012 Километража 5303 м/ч Сила
Германија, Stuhr
дизел вилушкар Still R70-50 дизел вилушкар Still R70-50 дизел вилушкар Still R70-50
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4990 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2008 Километража 10798 м/ч Сила
Германија, Stuhr
дизел вилушкар Still RX70-35 дизел вилушкар Still RX70-35 дизел вилушкар Still RX70-35
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2018 Километража 3400 м/ч Сила
Германија, Stuhr
дизел вилушкар Still RX70-25 дизел вилушкар Still RX70-25 дизел вилушкар Still RX70-25
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2020 Километража 7022 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 242 огласа
Прикажи
Претплати се