Филтри -

Дизел вилушкари Hangcha

Резултати од пребарување: 238 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

238 огласа: Дизел вилушкари Hangcha

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
41.812 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража 325 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
дизел вилушкар Hangcha XF18G-2 дизел вилушкар Hangcha XF18G-2
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha XF35G дизел вилушкар Hangcha XF35G
2
Контактирајте го продавачот
30.783 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 5723 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови дизел вилушкар Hangcha XF70D
1
Контактирајте го продавачот
64.040 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови дизел вилушкар Hangcha XF55D
1
Контактирајте го продавачот
48.357 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови дизел вилушкар Hangcha XF55D
1
Контактирајте го продавачот
50.155 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови дизел вилушкар Hangcha XF35D-2
1
Контактирајте го продавачот
31.798 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови дизел вилушкар Hangcha XF35D-2
1
Контактирајте го продавачот
32.425 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Кина
нови дизел вилушкар Hangcha XF25G-2
1
Контактирајте го продавачот
28.180 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови дизел вилушкар Hangcha XF25G-2
1
Контактирајте го продавачот
28.427 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови дизел вилушкар Hangcha XF35D-2 нови дизел вилушкар Hangcha XF35D-2
2
Контактирајте го продавачот
34.105 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови дизел вилушкар Hangcha XF35D-2
1
Контактирајте го продавачот
31.634 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови дизел вилушкар Hangcha TT35-2
1
Контактирајте го продавачот
48.063 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови дизел вилушкар Hangcha TT35-2
1
Контактирајте го продавачот
45.078 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови дизел вилушкар Hangcha X30D (CPCD30-XRW10F) нови дизел вилушкар Hangcha X30D (CPCD30-XRW10F)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м
Година 2007 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
3.794 € CNY 29.800 CNY
Гориво дизел
Година 2023 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Anhui Province , Hefei City
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Гориво дизел
Година Километража 1 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 04/2018 Километража Сила
Кина
дизел вилушкар Hangcha XF70D
1
Контактирајте го продавачот
71.933 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.82 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha XF120D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 2.44 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha XF50D дизел вилушкар Hangcha XF50D
2
Контактирајте го продавачот
48.324 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража 204 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
50.550 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.82 м
Година 2023 Километража 17 м/ч Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 238 огласа
Прикажи