Филтри -

Дизел вилушкари Hyundai

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Дизел вилушкари Hyundai

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.120 €
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м
Година 2009 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година Километража 6900 м/ч Сила
Белгија, Brasschaat
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.146 € PLN 39.000 PLN
Носивост 1500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 2100 мм Висина на подигање 4.7 м
Година 2018 Километража 1108 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
100 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
100 €
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4700 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
42.740 € BRL 240.000 R$
Носивост 7000 кг
Година 2013 Километража 6600 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
50.760 € BRL 285.000 R$
Носивост 7000 кг Висина на подигање 5060 м
Година 2011 Километража 5762 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
100 US$ EUR ≈ 92,11 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4500 м Должина на вилушка 1200 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Година Километража 3000 м/ч Сила
Германија, Saarbrucken
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2017 Километража 2200 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2 м
Година 2011 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.25 м
Година 2020 Километража 3465 м/ч Сила
Германија, Dortmund
аукција 500 €
Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Westkapelle
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Година 2004 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 2014 Километража 5258 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
89.050 € BRL 500.000 R$
Носивост 10000 кг Гориво дизел Висина на подигање 6.83 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2009 Километража 503 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
89.050 € BRL 500.000 R$
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.83 м
Година 2009 Километража 503 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
16.400 €
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2017 Километража 8220 м/ч Сила
Холандија, Wekerom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2008 Километража 13650 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Тип на јарбол дуплекс
Година 2012 Километража 3100 м/ч Сила
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
30.740 € HUF 11.900.000 HUF
Година Километража Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 9445 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи