Филтри -

Дизел вилушкари XCMG

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Дизел вилушкари XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3000 м Должина на вилушка 500 м
Година 01/2023 Километража Сила
Северна Македонија, Ohri
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.530 €
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 16.52 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 150 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 09/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.070 €
Носивост 3500 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 1820 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 150 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 125 мм
Година 08/2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
нови дизел вилушкар XCMG XCF706K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Чиле
нови дизел вилушкар XCMG XCF506K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Чиле
нови дизел вилушкар XCMG XCF1606K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг
Година Километража Сила
Чиле
нови дизел вилушкар XCMG XCF1206K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Чиле
нови дизел вилушкар XCMG XCF305K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг
Година Километража Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
23.300 US$ EUR ≈ 21.490 €
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 2630 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 205 мм Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.22 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 10/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.140 €
Носивост 2000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 1719 км/ч Тип на јарбол стандард Слободен од 160 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 122 мм
Година 06/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
11.200 US$ EUR ≈ 10.330 €
Носивост 2500 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 1719 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 160 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 107 м Ширина на вилушки 122 мм
Година 07/2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
11.700 US$ EUR ≈ 10.790 €
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 1820 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 150 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 125 мм
Година 08/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.070 €
Носивост 3500 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол стандард Слободен од 100 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 125 мм
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.223 €
Носивост 2500 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 100 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 07/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.223 €
Носивост 2000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 100 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 04/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.223 €
Носивост 1800 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 100 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 08/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.223 €
Носивост 1500 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 100 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 0.92 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 10/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
38.300 US$ EUR ≈ 35.320 €
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 24 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 205 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.22 м Ширина на вилушки 175 мм
Година 11/2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.210 €
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 26 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 205 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.22 м Ширина на вилушки 170 мм
Година 05/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
27.600 US$ EUR ≈ 25.450 €
Носивост 7000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 26 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 210 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.22 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 09/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
26.700 US$ EUR ≈ 24.620 €
Носивост 6000 кг Евро Euro 2 Гориво дизел Брзина 26 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 205 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.22 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 09/2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи