Дизел вилушкар Nissan 30 FD

PDF
дизел вилушкар Nissan 30 FD
дизел вилушкар Nissan 30 FD
дизел вилушкар Nissan 30 FD слика 2
дизел вилушкар Nissan 30 FD слика 3
дизел вилушкар Nissan 30 FD слика 4
дизел вилушкар Nissan 30 FD слика 5
дизел вилушкар Nissan 30 FD слика 6
дизел вилушкар Nissan 30 FD слика 7
дизел вилушкар Nissan 30 FD слика 8
дизел вилушкар Nissan 30 FD слика 9
дизел вилушкар Nissan 30 FD слика 10
дизел вилушкар Nissan 30 FD слика 11
дизел вилушкар Nissan 30 FD слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
3.199 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Nissan
Модел:  30 FD
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  1996
Работни часови:  5555 м/ч
Носивост:  3000 кг
Нето тежина:  4000 кг
Вкупна тежина:  7000 кг
Локација:  Полска Sicienko
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  FR36849
Опис
Висина на подигање:  2.7 м
Должина на вилушка:  1.2 м
Мотор
Марка:  Nissan
Тип:  линиски
Сила:  68 кс (49.98 kW)
Гориво:  дизел
Зафатнина:  2300 cм³
Број на цилиндри:  4
Менувач
Тип:  рачен
Рикверц: 
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  портокалов

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Nissan 30 FD

Полски
WÓZEK WIDŁOWY NISSAN 30 FD
SILNIK DIESLA
W PELNI SPRAWNY
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Nissan K1B1L15 10.519 € Дизел вилушкар 2011 6746 м/ч Полска, Białystok
Nissan 40 цена на барање Дизел вилушкар 1997 9367 м/ч Хрватска, Split
Balkancar 2.962 € Дизел вилушкар 1995 3500 кг Полска, Garwolin
Nissan UG1F2A35DU 12.800 € Вилушкар на гас 2014 3500 кг Полска, Kęty
Nissan J1F4A45LY 16.100 € Вилушкар на гас 2013 4500 кг Полска, Kęty