Филтри -

Дизел вилушкари Nissan

Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

79 огласа: Дизел вилушкари Nissan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2010 Километража 8010 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2010 Километража 8002 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2017 Километража 7027 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2007 Километража 10966 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
аукција 16.000 €
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2005 Километража 17388 м/ч Сила
Шпанија, Albacete
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1991 Километража 3559 м/ч Сила
Норвешка, Fredrikstad
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2006 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 7817 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
аукција 17,36 € SEK 200 SEK
Носивост 2500 кг
Година 1989 Километража 8556 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2000 Километража 14036 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 2000 кг Гориво дизел
Година Километража 18167 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Тип на јарбол триплекс
Година 2008 Километража 14714 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година 2006 Километража 6435 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2015 Километража 1290 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
дизел вилушкар Nissan YG1D2A30Q
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
дизел вилушкар Nissan 1N1LI8Q
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
дизел вилушкар Nissan 1N1LI8Q
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.56 м Должина на вилушка 2 м
Година Километража 6529 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
16.100 €
Носивост 4500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво дизел Брзина 19 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 06/1999 Километража Сила
Шпанија, San Clemente (Cuenca)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 1997 Километража 9367 м/ч Сила
Хрватска, Split
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг
Година 2000 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг
Година 1995 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2800 кг
Година Километража 8638 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи