Телескопски натоварувач JCB 540-180, (540-170), only 1986h, Air conditioning

PDF
телескопски натоварувач JCB 540-180, (540-170), only 1986h, Air conditioning
телескопски натоварувач JCB 540-180, (540-170), only 1986h, Air conditioning
телескопски натоварувач JCB 540-180, (540-170), only 1986h, Air conditioning слика 2
телескопски натоварувач JCB 540-180, (540-170), only 1986h, Air conditioning слика 3
телескопски натоварувач JCB 540-180, (540-170), only 1986h, Air conditioning слика 4
телескопски натоварувач JCB 540-180, (540-170), only 1986h, Air conditioning слика 5
телескопски натоварувач JCB 540-180, (540-170), only 1986h, Air conditioning слика 6
телескопски натоварувач JCB 540-180, (540-170), only 1986h, Air conditioning слика 7
телескопски натоварувач JCB 540-180, (540-170), only 1986h, Air conditioning слика 8
телескопски натоварувач JCB 540-180, (540-170), only 1986h, Air conditioning слика 9
телескопски натоварувач JCB 540-180, (540-170), only 1986h, Air conditioning слика 10
телескопски натоварувач JCB 540-180, (540-170), only 1986h, Air conditioning слика 11
телескопски натоварувач JCB 540-180, (540-170), only 1986h, Air conditioning слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
60.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2018
Работни часови:  1986 м/ч
Локација:  Португалија Vila Franca das Naves
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  GN40432
Мотор
Марка:  JCB JCB
Гориво:  дизел
Оски
Прва оска:  состојба на гумите 80 %
Задна оска:  состојба на гумите 80 %
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач JCB 540-180, (540-170), only 1986h, Air conditioning

Португалски
Marca : JCB
Modelo : 540-180, (540-170), only 1986h, Air conditioning
Ano de fabrico : 2018
País : Portugal
Preço sem IVA : 60500.00
IVA : 0.00
Horas de utilização : 1986
Tipo : Rígido
Tipo de tracção : 4x4
Tipo de accionamento : Diesel
Estado geral (1-5) : 5
Peso bruto : 11380.00
Capacidade de elevação : 4.00
Altura de elevação : 1800.00
Tipo de cabine : Cabina fechada
Tipo de carroceria : Quadro fixo
Motor : JCB
Potência do motor : 74.78
Fabricante do Motor : JCB
Estado dos pneus dianteiros : 80
Estado dos pneus traseiros : 80
Condições de entrega : EXW
Certificados : CE
Localização da máquina : Vila Franca das Naves, Guarda
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 540-140 39.500 € Телескопски натоварувач 2018 3680 м/ч Португалија, Vila Franca das Naves
JCB 540-140, air conditioning 41.500 € Телескопски натоварувач 2019 5165 м/ч Португалија, Vila Franca das Naves
JCB 540-170 цена на барање Телескопски натоварувач 2019 3683 м/ч Португалија, Casal Da Fisga, Rio Maior
JCB 540-140 64.900 US$ Телескопски натоварувач 2018 3205 м/ч Украина
JCB 536 60 60.000 € Телескопски натоварувач 2018 3500 м/ч Полска, Czermin