Филтри -

Телескопски натоварувачи Caterpillar

Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

85 огласа: Телескопски натоварувачи Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.100 € PLN 139.000 PLN
Брзина 42 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 6 м
Година 2014 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража Сила
Полска, Lubartów
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 4369 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 3542 м/ч Сила
Естонија, Tartu
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 12.5 м
Година 1995 Километража 8466 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
33.999 US$ EUR ≈ 31.910 €
Гориво дизел Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.5 м Ширина на вилушки 1 мм Капацитет на лопата 1 м³
Година 2012 Километража 2805 м/ч Сила
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
36.720 € PLN 159.000 PLN
Година 2014 Километража 7800 км Сила
Полска, K/Kielc
аукција 4.000 €
Гориво дизел
Година Километража Сила
Германија, Töpen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Носивост 3800 кг Висина на подигање 7.3 м
Година 2009 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
100 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 2013 Километража 4930 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Година 2017 Километража 7952 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4001 кг
Година 2004 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
15.010 € GBP 12.850 GBP
Гориво дизел
Година 1995 Километража 8808 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
Гориво дизел Висина на подигање 13.5 м
Година Километража 9066 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
56.970 € BRL 320.000 R$
Носивост 4500 кг Гориво дизел
Година 2012 Километража 8000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија хидраулично Гориво дизел Брзина 25 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 17 м
Година 12/2015 Километража 8435 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 6821 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
аукција 18.400 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2009 Километража 9468 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3200 кг Висина на подигање 720 м
Година 2004 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Капацитет на лопата 2 м³
Година 2019 Километража 5332 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Капацитет на лопата 2 м³
Година 2019 Километража 4369 м/ч Сила
Латвија, Mārupe
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Капацитет на лопата 3 м³
Година 2019 Километража 3957 м/ч Сила
Латвија, Mārupe
Контактирајте го продавачот
57.610 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 3868 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Година 2013 Километража Сила
Романија, Borș
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се