Филтри -

Телескопски натоварувачи Bobcat

Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

76 огласа: Телескопски натоварувачи Bobcat

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3600 кг Гориво дизел Висина на подигање 1.18 м
Година 2024 Километража 4 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 1.75 м
Година 2024 Километража 4 м/ч Сила
Германија, Twist
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 12 м
Година Километража 487 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
111.800 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 17.47 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
111.800 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 17.47 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
54.750 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Висина на подигање 18 м
Година 2017 Километража 4695 м/ч Сила
Холандија, Fijnaart
телескопски натоварувач Bobcat T35120 *ONLY 5.300hrs *HEIGHT 13m *FORKS *BUCKET телескопски натоварувач Bobcat T35120 *ONLY 5.300hrs *HEIGHT 13m *FORKS *BUCKET
2
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Гориво дизел
Година 2005 Километража 5300 м/ч Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
25.070 € PLN 106.500 PLN
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 6 м
Година 2005 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2006 Километража 6426 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
84.800 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч Висина на подигање 20.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 2154 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
89.800 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 17.47 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1000 мм
Година 2022 Километража 220 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
36.750 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.8 м
Година 2015 Километража 4291 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Висина на подигање 6.89 м
Година 2017 Километража 3839 м/ч Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 6 м
Година Километража 158 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Брзина 35 км/ч Висина на подигање 17 м
Година 2003 Километража 11169 м/ч Сила
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Носивост 3800 кг
Година 2017 Километража 3900 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
телескопски натоварувач Bobcat TL 38.70 HF 130 IV AGRI
1
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг Гориво дизел Висина на подигање 6.93 м
Година 2021 Километража 2170 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Носивост 3500 кг Висина на подигање 10.5 м
Година 2015 Километража 2400 м/ч Сила
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 8 м Должина на вилушка 1.3 м
Година 2015 Километража 4200 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Носивост 3500 кг Суспензија пружина/пружина Гориво дизел Капацитет на лопата 2 м³
Година 06/2007 Километража 4100 м/ч Сила
Косово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 7686 м/ч Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Сила
Романија, Tarcea
LORGER SRL
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 5.2 м
Година Километража 5034 м/ч Сила
Холандија, Ede gld
телескопски натоварувач Bobcat TL30.60
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2021 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 512 м/ч Сила
Франција, Arles
RB Trading International
6 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи