Филтри -

Регални вилушкари Bendi

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Регални вилушкари Bendi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.700 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2006 Километража 8923 м/ч Сила
Полска, Kęty
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се