Филтри -

Регални вилушкари Jungheinrich од Шпанија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Регални вилушкари Jungheinrich од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Носивост 1300 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м Капацитет на батерија 375 Ah
Година 2016 Километража 2416 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.42 м Должина на вилушка 1.15 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2016 Километража 7074 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.41 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2014 Километража 15823 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.6 м Капацитет на батерија 465 Ah
Година 2011 Километража 5305 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.41 м Должина на вилушка 1.15 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2012 Километража 9071 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Носивост 1300 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 1.1 м Капацитет на батерија 375 Ah
Година 2017 Километража 3601 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Капацитет на батерија 750 Ah
Година 2001 Километража 28910 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Капацитет на батерија 465 Ah
Година 2014 Километража 1220 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.72 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2015 Километража 11025 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се