Филтри -

Вилушкари на три тркала Still

Резултати од пребарување: 181 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

181 огласа: Вилушкари на три тркала Still

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.62 м
Година 2016 Километража 11141 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2013 Километража 9254 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2006 Километража 11808 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2015 Километража 10250 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2011 Километража 10032 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2008 Километража 11421 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2011 Километража 10483 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2013 Километража 9288 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2011 Километража 9602 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2011 Километража 10772 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.22 м
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.83 м
Година 2018 Километража 2003 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.1 м
Година 2002 Километража Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2000 Километража 6743 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.77 м
Година 2014 Километража 5627 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 €
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2013 Километража 6307 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 €
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.7 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2000 Километража 5400 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2015 Километража 9077 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 3.52 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1991 Километража 6597 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.74 м
Година 2023 Километража 55 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 2692 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.84 м
Година 2023 Километража 320 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 181 огласа
Прикажи