Филтри -

Вилушкари на три тркала Yale

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Вилушкари на три тркала Yale

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 0.12 м
Година Километража 177 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2012 Километража 6205 м/ч Сила
Белгија, AALST
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг
Година 2006 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 1800 кг Висина на подигање 5.46 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2002 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2007 Километража 2810 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2006 Километража 13315 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2006 Километража 6595 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м
Година 2009 Километража 8155 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
7.833 € RON 38.940 RON
Носивост 1500 кг Гориво електро Капацитет на батерија 120 Ah Висина на подигање 5.3 м
Година 1997 Километража Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Капацитет на батерија 625 Ah Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 12438 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 3.25 м Должина на вилушка 1.3 м
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Wijchen
аукција 500 €
Година Километража Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 2021 Километража 89 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.9 м
Година 2019 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Капацитет на батерија 750 Ah Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2017 Километража 10523 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1999 Километража 9146 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2002 Километража 7200 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Капацитет на батерија 690 Ah Тип на јарбол стандард
Година 2020 Километража 12610 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Капацитет на батерија 690 Ah Тип на јарбол стандард
Година 2020 Километража 6055 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.22 м
Година 2015 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Капацитет на батерија 900 Ah Тип на јарбол стандард
Година 2018 Километража 4134 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Капацитет на батерија 900 Ah Тип на јарбол стандард
Година 2018 Километража 4556 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво електро Капацитет на батерија 500 Ah Тип на јарбол триплекс
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража 6149 м/ч Сила
Холандија, Bornerbroek
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се