Дизел вилушкар Mitsubishi FD25N

PDF
дизел вилушкар Mitsubishi FD25N
дизел вилушкар Mitsubishi FD25N
дизел вилушкар Mitsubishi FD25N слика 2
дизел вилушкар Mitsubishi FD25N слика 3
дизел вилушкар Mitsubishi FD25N слика 4
дизел вилушкар Mitsubishi FD25N слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
8.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Mitsubishi
Модел:  FD25N
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2004
Носивост:  2500 кг
Висина на подигање:  3.75 м
Локација:  Шпанија BENAVENTE -Zamora
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  TV40258
Мотор
Сила:  57.51 кс (42.27 kW)
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Mitsubishi FD25N

Шпански
marca del motor: DIESEL
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Mitsubishi FD50K MC 21.000 € Дизел вилушкар 2003 6854 м/ч Шпанија, Beniparrell
Linde H25D 8.900 € Дизел вилушкар 2004 11551 м/ч Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Caterpillar DP30N 8.400 € Дизел вилушкар 2005 3000 кг Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Mitsubishi FD18N 7.900 € Дизел вилушкар 2005 1750 кг Романија, Becicherecu Mic
Manitou MH 20-4T 13.500 € Дизел вилушкар 2005 Шпанија, Córdoba
Mitsubishi FD25NTD 17.900 € Дизел вилушкар 2016 13633 м/ч Шпанија, Beniparrell