Филтри -

Дизел вилушкари Mitsubishi

Резултати од пребарување: 111 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

111 огласа: Дизел вилушкари Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Гориво дизел
Година Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 3250 м/ч Сила
Кина
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2018 Километража 5700 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 1750 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1000 мм Висина на подигање 4.1 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража Сила
Романија, Becicherecu Mic
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година Километража 7034 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година 2011 Километража 7150 м/ч Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 3.55 м
Година Километража 4675 м/ч Сила
Холандија, Kockengen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 3.2 м
Година Километража 6233 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.610 €
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 01/2014 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 02/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.2 м
Година 1996 Километража 7220 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
аукција 536,10 € DKK 4.000 DKK
Година 2003 Километража 9377 м/ч Сила
Данска, Hyllinge
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2019 Километража 1529 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
12.600 € NOK 149.000 NOK
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.7 м
Година 2002 Километража 4892 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.480 €
Носивост 5000 кг Гориво дизел Брзина 22 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 4500 мм Центар на оптеретување 480 мм Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
6.600 US$ EUR ≈ 6.061 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Брзина 24 км/ч Тип на јарбол дуплекс со слободен од Слободен од 3000 мм Центар на оптеретување 400 мм Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 25.250 €
Носивост 15000 кг Гориво дизел Брзина 22 км/ч Тип на јарбол дуплекс со слободен од Слободен од 3000 мм Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.3 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м
Година 02/2018 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 03/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
34.770 € BGN 68.000 BGN
Гориво дизел
Година 1988 Километража 6200 м/ч Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.510 €
Носивост 2999.61 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Висина на подигање 2.999232 м Центар на оптеретување 482 мм
Година 2006 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
дизел вилушкар Mitsubishi FD300 дизел вилушкар Mitsubishi FD300 дизел вилушкар Mitsubishi FD300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 02/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 02/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м
Година 2007 Километража 10539 м/ч Сила
Франција, Limay
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 111 огласа
Прикажи