Дизел вилушкар Toyota 52-8FDF25

PDF
дизел вилушкар Toyota 52-8FDF25
дизел вилушкар Toyota 52-8FDF25
дизел вилушкар Toyota 52-8FDF25 слика 2
дизел вилушкар Toyota 52-8FDF25 слика 3
дизел вилушкар Toyota 52-8FDF25 слика 4
дизел вилушкар Toyota 52-8FDF25 слика 5
дизел вилушкар Toyota 52-8FDF25 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  52-8FDF25
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2023
Носивост:  2500 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  4.7 м
Должина на вилушка:  1.2 м
Локација:  Холандија Amsterdam
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  880010581
Опис
Вкупни димензии:  височина - 2.12 м
Мотор
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Toyota 52-8FDF25

Англиски
Tires: SE
Accessories: Sideshift, extra white spotlight, 4th hydraulic, no PTC, valve, beacon
Cabin: no
cabin height: 2110
center of gravity: 500
freelift: 935
running hours: Demo
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 02-8FGJF35 цена на барање Дизел вилушкар 2023 1 м/ч Холандија, Amsterdam
Toyota 8FD70F цена на барање Дизел вилушкар 2023 7000 кг Холандија, Amsterdam
Toyota 52-8FDJF35 цена на барање Дизел вилушкар 2023 3500 кг Холандија, Amsterdam
Toyota 8FD70F цена на барање Дизел вилушкар 2023 7000 кг Холандија, Amsterdam
Toyota 8FD70F цена на барање Дизел вилушкар 2023 7000 кг Холандија, Amsterdam
Toyota 8FD45F цена на барање Дизел вилушкар 2023 5000 кг Холандија, Amsterdam