Телескопски натоварувач JCB 535-95

PDF
телескопски натоварувач JCB 535-95
телескопски натоварувач JCB 535-95
телескопски натоварувач JCB 535-95 слика 2
телескопски натоварувач JCB 535-95 слика 3
телескопски натоварувач JCB 535-95 слика 4
телескопски натоварувач JCB 535-95 слика 5
телескопски натоварувач JCB 535-95 слика 6
телескопски натоварувач JCB 535-95 слика 7
телескопски натоварувач JCB 535-95 слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
57.500 €
Нето цена
69.000 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Модел:  535-95
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2019
Работни часови:  737 м/ч
Носивост:  3.5 кг
Дофат на стрела:  9.5 м
Висина на подигање:  9.5 м
Локација:  Украина Чернівці
Датум на објавување:  17.6.2024
Forkliftonline ID:  NV40383
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  портокалов

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач JCB 535-95

Украински
Ідеальний стан навантажувача
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 533-105 59.900 US$ Телескопски натоварувач 2019 1890 м/ч Украина
JCB 535-95 69.000 € Телескопски натоварувач 2019 1300 м/ч Украина, Zhytomyr
JCB 535-95 69.000 € Телескопски натоварувач 2019 736 м/ч Украина, Chernivtsi
JCB 535-125 61.900 US$ Телескопски натоварувач 2019 2765 м/ч Украина
JCB 540-140 Hi-Viz 59.710 € Телескопски натоварувач 2019 4000 кг Украина, Zhytomyr