Филтри -

Виљушкари JCB

Резултати од пребарување: 971 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

971 огласа: Виљушкари JCB

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 320 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 6696 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4 кг Гориво дизел Висина на подигање 11.37 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 3500 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
61.200 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4 кг Гориво дизел Висина на подигање 16.8 м
Година 2017 Километража 2500 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 07/2008 Километража 3925 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 06/1993 Километража Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 14 м
Година 2019 Километража 6400 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
46.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 1300 кг Гориво дизел Брзина 25 км/ч Висина на подигање 7 м
Година 2011 Километража 3994 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
51.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3.3 кг Евро Euro 2 Гориво дизел Брзина 25 км/ч Висина на подигање 10.5 м
Година 2012 Километража 4700 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
8.413 € PLN 35.800 PLN
Телескопски натоварувач
Година 1992 Километража Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
36.430 € PLN 155.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг
Година 2016 Километража Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
52.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 12.5 м
Година 2015 Километража 3804 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2017 Километража Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
67.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 9.5 м
Година 2020 Километража 914 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
63.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Евро Euro 4 Гориво дизел
Година 2019 Километража 3580 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 9.5 м
Година 2017 Километража 2518 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Брзина 20 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 16.7 м
Година 2015 Километража 2384 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2016 Километража 1864 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2019 Километража 1403 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Брзина 20 км/ч Висина на подигање 14 м
Година 2017 Километража 2729 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2600 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2017 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2011 Километража Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
42.450 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 12.5 м
Година 2017 Километража 4806 м/ч Сила
Полска, Borne Sulinowo
телескопски натоварувач JCB 535V140
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 971 огласа
Прикажи