Вилушкар на гас Hyster H4.0XMS

PDF
вилушкар на гас Hyster H4.0XMS
вилушкар на гас Hyster H4.0XMS
вилушкар на гас Hyster H4.0XMS слика 2
вилушкар на гас Hyster H4.0XMS слика 3
вилушкар на гас Hyster H4.0XMS слика 4
вилушкар на гас Hyster H4.0XMS слика 5
вилушкар на гас Hyster H4.0XMS слика 6
вилушкар на гас Hyster H4.0XMS слика 7
вилушкар на гас Hyster H4.0XMS слика 8
вилушкар на гас Hyster H4.0XMS слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
13.900 €
Нето цена
16.541 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Hyster
Модел:  H4.0XMS
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2003
Работни часови:  11000 м/ч
Носивост:  4000 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  5.45 м
Локација:  Романија Ghimbav
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  YQ38272
Опис
Слободен од:  1500 мм
Должина на вилушка:  2.4 м
Мотор
Гориво:  гас
Оски
Оски:  2
Кабина
Авто греач: 
Грејач на кабина: 
Состојба
Состојба:  половни
Гаранција::  1 месец
Дополнителни информации
Боја:  жолт

Дополнителни информации — Вилушкар на гас Hyster H4.0XMS

Романски
Motostivuitor GPL Hyster H4.0XMS:

- An de fabricare: 2003
- Capacitate de ridicare: 4.000 kg
- Catarg tip Triplex cu o înălțime maximă de ridicare de 5450 mm
- Cabină închisă și încălzită
- Anvelope față-spate pline reprofilate
- Distribuitor cu 4 manete și 4 linii hidraulice
- Sistem de translație laterală a furcilor
- Poziționator de furci hidraulic
- Garanție: 30 zile
- Carte ISCIR
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hyster H1.50XM 6.500 € Вилушкар на гас 2003 8900 м/ч Белгија, Malmedy
Linde H30T 11.900 € Вилушкар на гас 2008 13600 м/ч Романија
Hyster H1.6 FT 8.000 € Вилушкар на гас 2008 1600 кг Романија
Hyster H65XM 17.500 US$ Вилушкар на гас 2004 2722 кг Мексико, Chihuahua
Linde H45T 13.900 € Вилушкар на гас 01/2008 7800 м/ч Романија, Bistrița