Филтри -

Вилушкари на гас Linde

Резултати од пребарување: 426 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

426 огласа: Вилушкари на гас Linde

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2019 Километража 4139 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2015 Километража 6400 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2019 Километража 3933 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.490 €
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Гориво гас Брзина 25 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.1 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 06/2008 Километража 8582 м/ч Сила
Украина, Рожище
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2012 Километража 7069 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
10.200 €
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.86 м
Година 2016 Километража 7465 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.400 €
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.23 м
Година 2017 Километража 6041 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2019 Километража 8443 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
10.200 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.55 м
Година 2016 Километража 6199 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.100 €
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.08 м
Година 2018 Километража 10476 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м
Година 2007 Километража 8887 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
10.200 €
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.95 м
Година 2015 Километража 15273 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.66 м
Година 2016 Километража 12806 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.200 €
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2013 Километража 9418 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Носивост 1400 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.16 м
Година 2018 Километража 10426 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м
Година 2009 Километража 10641 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2012 Километража 5892 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Носивост 1600 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2011 Километража 3370 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
8.300 €
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.56 м
Година 2014 Километража 9817 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.400 €
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2017 Километража 5967 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.65 м
Година 2004 Километража 11052 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2013 Километража 10711 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2015 Километража 14407 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.85 м
Година 2015 Километража 11433 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Носивост 1600 кг Гориво гас Висина на подигање 4.62 м
Година 2013 Километража 6435 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 426 огласа
Прикажи
Претплати се