Филтри -

Вилушкари на гас Still

Резултати од пребарување: 129 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

129 огласа: Вилушкари на гас Still

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Висина на подигање 6.58 м
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.32 м
Година 2012 Километража 1420 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Носивост 2200 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2015 Километража 4634 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.26 м
Година 2017 Километража 6846 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.72 м
Година 2008 Километража 8238 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
14.600 US$ EUR ≈ 13.450 €
Носивост 2500 кг Брзина 21 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м Центар на оптеретување 500 мм
Година 2015 Километража 6480 м/ч Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
13.750 US$ EUR ≈ 12.660 €
Носивост 2500 кг Брзина 21 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.22 м
Година 2016 Километража 4186 м/ч Сила
Украина, м.Київ
аукција 800 €
Тип на јарбол триплекс
Година 2008 Километража Сила
Полска, Nowy Tomysl
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
вилушкар на гас Still RX70-30T вилушкар на гас Still RX70-30T вилушкар на гас Still RX70-30T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 6535 м/ч Сила
Германија, Stuhr
вилушкар на гас Still RX70-20T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
вилушкар на гас Still RX70-20T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T вилушкар на гас Still RX70-20T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 129 огласа
Прикажи