Филтри -

Вилушкари на гас Caterpillar

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

83 огласа: Вилушкари на гас Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво гас Брзина 20 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 1989 Километража 11323 м/ч Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline
вилушкар на гас Caterpillar GP25N вилушкар на гас Caterpillar GP25N
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.05 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Гориво гас
Година 2009 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2041 кг Гориво гас
Година 2019 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 2005 Километража 16915 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард
Година 2015 Километража 18718 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Слободен од 1680 мм Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1 м
Година 2019 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
аукција 1.676 € DKK 12.500 DKK
Носивост 3500 кг Гориво гас
Година 1995 Километража 12414 м/ч Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2012 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 7180 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
аукција 1.475 € DKK 11.000 DKK
Гориво гас
Година Километража 5713 м/ч Сила
Данска, Vejen
Контактирајте го продавачот
аукција 888,50 € SEK 10.000 SEK
Носивост 2500 кг Гориво гас Висина на подигање 4.1 м
Година 2010 Километража 10071 м/ч Сила
Шведска, Konga
Контактирајте го продавачот
7.250 US$ EUR ≈ 6.766 €
Носивост 2268 кг Гориво гас
Година 1986 Километража 5970 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
7.653 € GBP 6.470 GBP
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.78 м
Година 2004 Километража 3789 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
9.652 € GBP 8.160 GBP
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.78 м
Година 2005 Километража 11323 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
4.992 € GBP 4.220 GBP
Носивост 3000 кг Висина на подигање 5.3 м
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2009 Километража 9782 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2015 Километража 7905 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 1600 мм Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2013 Километража 6352 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 1600 мм Висина на подигање 4.8 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 6 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Слободен од 1700 мм Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
19.200 €
Носивост 4500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2010 Километража 3350 м/ч Сила
Белгија, AALST
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи