Филтри -

Вилушкари на гас Hangcha

Резултати од пребарување: 111 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

111 огласа: Вилушкари на гас Hangcha

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови вилушкар на гас Hangcha XF30G-2
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.711 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
27.570 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
28.476 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
29.234 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
27.998 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF18G-2
1
Контактирајте го продавачот
24.421 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF35G-2
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
31.887 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF18G-2
1
Контактирајте го продавачот
24.421 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF30G-2
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
31.294 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF18G-2
1
Контактирајте го продавачот
24.421 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF18G-2
1
Контактирајте го продавачот
24.421 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
23.950 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Висина на подигање 4.7 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
нови вилушкар на гас Hangcha XF50D
1
Контактирајте го продавачот
47.721 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2 м
Година 2009 Километража 69428 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
21.950 €
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2024 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Dortmund
нови вилушкар на гас Hangcha XF55G нови вилушкар на гас Hangcha XF55G
2
Контактирајте го продавачот
48.770 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.52 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF50G
1
Контактирајте го продавачот
46.236 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.52 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF55G
1
Контактирајте го продавачот
50.568 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.52 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF18G-2 нови вилушкар на гас Hangcha XF18G-2
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Dortmund
нови вилушкар на гас Hangcha XF25G-2 нови вилушкар на гас Hangcha XF25G-2
2
Контактирајте го продавачот
28.476 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF18G-2 нови вилушкар на гас Hangcha XF18G-2
2
Контактирајте го продавачот
24.288 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF25G-2 нови вилушкар на гас Hangcha XF25G-2
2
Контактирајте го продавачот
27.570 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF18G-2 нови вилушкар на гас Hangcha XF18G-2
2
Контактирајте го продавачот
24.288 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF25G-2 нови вилушкар на гас Hangcha XF25G-2
2
Контактирајте го продавачот
28.476 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 111 огласа
Прикажи
Претплати се