Филтри -

Регални вилушкари Combilift

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Регални вилушкари Combilift

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
78.900 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража 8 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
83.500 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година Километража 241 м/ч Сила
Холандија, Hardinxveld
Контактирајте го продавачот
71.900 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.55 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Носивост 1450 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 1547 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се