Филтри -

Регални вилушкари Crown од Франција

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Регални вилушкари Crown од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.09 м
Година 2018 Километража 5252 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 2400 мм Висина на подигање 7.14 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 5063 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.69 м
Година 2007 Километража 4688 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.21 м
Година 2014 Километража 5607 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 2270 мм Висина на подигање 6.69 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2018 Километража 5461 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 3000 мм Висина на подигање 8.85 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 7149 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 2260 мм Висина на подигање 6.69 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 6464 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 2280 мм Висина на подигање 6.69 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 4484 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 2280 мм Висина на подигање 6.69 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 4941 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.14 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 2297 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.95 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2012 Километража 9819 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.19 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 5951 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2013 Километража 1894 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.85 м
Година 2011 Километража 9651 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2012 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 6312 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.21 м
Година 2013 Километража 7152 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.85 м
Година 2012 Километража 6923 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.85 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 9226 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година Километража 7945 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.95 м
Година 2011 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.85 м
Година 2011 Километража 9922 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 1585 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.1 м
Година 2015 Километража 207 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 2270 мм Висина на подигање 6.69 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 5109 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи