Филтри -

Регални вилушкари UniCarriers

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Регални вилушкари UniCarriers

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 540 м
Година 2017 Километража 4300 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
850 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2016 Километража Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.71 м
Година 2016 Километража 2220 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.14 м Капацитет на батерија 560 Ah
Година 2017 Километража 3051 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.3 м Должина на вилушка 1.14 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2013 Километража 570 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се