Филтри -

Регални вилушкари Fenwick

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Регални вилушкари Fenwick

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 8948 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2000 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
аукција 1.035 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг
Година Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2016 Километража 6814 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се