Дизел вилушкар Heli CPC30

PDF
дизел вилушкар Heli CPC30
дизел вилушкар Heli CPC30
дизел вилушкар Heli CPC30 слика 2
дизел вилушкар Heli CPC30 слика 3
дизел вилушкар Heli CPC30 слика 4
дизел вилушкар Heli CPC30 слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Heli
Модел:  CPC30
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2019
Локација:  Кина
Датум на објавување:  5.6.2024
Forkliftonline ID:  GA33743
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Heli CPC30

Англиски
Good working condition
Ready for work

Our company is in Shanghai, we supply all kinds of used construction machinery, like cranes, excavators, forklifts, wheel loaderse, bulldozers, rollers, graders, etc.
If u are interest in any of them, please donot hesitate to contact me.

Contact number: покажи контакти (wechat, whatsapp, telegram, facetime)
Email address: покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Heli CPC30 цена на барање Дизел вилушкар 2019 Кина
Heli CPD30 цена на барање Дизел вилушкар 2019 500 м/ч Кина, Shanghai
Heli CPCD30 цена на барање Дизел вилушкар 2018 1300 м/ч Кина, Shanghai
Heli CPCD30 6.000 US$ Дизел вилушкар 11/2017 5000 м/ч Кина, Shanghai
Heli K30 5.500 US$ Дизел вилушкар 03/2017 3500 м/ч Кина