Дизел вилушкар Linde H35D-02

PDF
дизел вилушкар Linde H35D-02
дизел вилушкар Linde H35D-02
дизел вилушкар Linde H35D-02 слика 2
дизел вилушкар Linde H35D-02 слика 3
дизел вилушкар Linde H35D-02 слика 4
дизел вилушкар Linde H35D-02 слика 5
дизел вилушкар Linde H35D-02 слика 6
дизел вилушкар Linde H35D-02 слика 7
дизел вилушкар Linde H35D-02 слика 8
дизел вилушкар Linde H35D-02 слика 9
дизел вилушкар Linde H35D-02 слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
17.380 €
Нето цена
75.600 PLN
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  H35D-02
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2017
Работни часови:  10828 м/ч
Носивост:  3500 кг
Тип на јарбол:  дуплекс
Висина на подигање:  3.2 м
Локација:  Полска Strzałkowo
Датум на објавување:  5.6.2024
Forkliftonline ID:  EQ40433
Опис
Вкупни димензии:  височина - 2.22 м
Мотор
Гориво:  дизел
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Linde H35D-02

Полски
Wolny skok wideł
Przesuw boczny
Półkabina
Stan: Bardzo dobry
Możliwość UDT
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde H35D-02 15.980 € Дизел вилушкар 2017 13644 м/ч Полска, Strzałkowo
Linde H25D-02 19.030 € Дизел вилушкар 2017 8107 м/ч Полска, Strzałkowo
Linde H35T-02 17.130 € Дизел вилушкар 2018 7847 м/ч Полска, Strzałkowo
Linde H35D-02 19.030 € Дизел вилушкар 2016 13987 м/ч Полска, Strzałkowo
Linde H30D-02 17.380 € Дизел вилушкар 2016 9589 м/ч Полска, Strzałkowo
Linde H25T-02 14.370 € Дизел вилушкар 2017 9987 м/ч Полска, Strzałkowo