Филтри -

Виљушкари BT од Германија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Виљушкари BT од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 11.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2010 Километража 4747 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.66 м
Година 2001 Километража 6431 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 2700 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.15 м
Година 2001 Километража 1542 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 2700 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.07 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 589 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.6 м
Година 2003 Километража 13033 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1350 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.88 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 8198 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.08 м
Година 1999 Километража 13011 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Зглобен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.95 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража 4008 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.72 м
Година 2014 Километража 6890 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
1.560 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 2004 Километража 15265 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.960 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2012 Километража 14085 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.720 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.83 м
Година 2010 Километража 9142 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2004 Километража 10623 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 4172 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 3279 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2008 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
2.520 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 0.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 8064 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
дизел вилушкар BT CBD45
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2005 Километража 6610 м/ч Сила
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.15 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 13257 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2004 Километража 13169 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2004 Километража 14554 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи