Филтри -

Виљушкари Jungheinrich

Резултати од пребарување: 714 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

714 огласа: Виљушкари Jungheinrich

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
аукција 2.500 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража 7276 м/ч Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг
Година 2010 Километража 3450 м/ч Сила
Норвешка, Søgne
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.5 м
Година 2014 Километража 13448 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 3366 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
аукција 2.950 €
Регален вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 13071 м/ч Сила
Германија, Stuhr
аукција 4.000 €
Регален вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 5091 м/ч Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Регален вилушкар
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
839 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 0.7 м
Година 2011 Километража Сила
Германија, Nuremberg
регален вилушкар Jungheinrich ETV 216 650 DZ
1
Контактирајте го продавачот
7.700 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 8048 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар Jungheinrich ETV 214 710 DZ
1
Контактирајте го продавачот
7.600 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 3885 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар Jungheinrich ETV 216 650 DZ
1
Контактирајте го продавачот
7.700 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 8546 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
12.600 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2017 Километража 8726 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен вилушкар Jungheinrich EFG 320 480 DZ
1
Контактирајте го продавачот
13.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2019 Километража 8250 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
вилушкар на три тркала Jungheinrich EFG 213 350 ZZ
1
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 3444 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2017 Километража 13904 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
9.700 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2014 Километража 5989 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 4140 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
12.400 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1650 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 10200 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 5364 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2016 Километража 7744 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2019 Километража 11430 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.64 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 10174 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 2016 Километража 11146 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.42 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 7074 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Регален вилушкар
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2017 Километража 3601 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 714 огласа
Прикажи