Филтри -

Виљушкари Hyster

Резултати од пребарување: 724 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

724 огласа: Виљушкари Hyster

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2016 Километража 5796 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.3 м
Година 2006 Километража 1100 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.61 м
Година 2016 Километража 7333 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2016 Километража 7455 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
59.300 €
Тежок вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.57 м
Година 2017 Километража 1098 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2018 Километража 6722 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2017 Километража 3198 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м
Година 2016 Километража 5424 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.22 м
Година 2019 Километража 2561 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м
Година 2015 Километража 6174 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
11.200 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2014 Километража 11034 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
20.300 €
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 14228 м/ч Сила
Белгија, AALST
дизел вилушкар Hyster H2.5FT
1
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2018 Километража 4300 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2018 Километража 4745 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2018 Километража 4730 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2016 Километража 17824 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м
Година 2015 Километража 6174 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година 2015 Километража 3742 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 2016 Километража 5329 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2017 Километража 7065 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.300 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2017 Километража 6813 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година 2017 Километража 6642 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
5.300 €
Електричен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2016 Километража Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.700 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2011 Километража 5823 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 2017 Километража 4282 м/ч Сила
Белгија, AALST
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 724 огласа
Прикажи