Филтри -

Виљушкари Yale

Резултати од пребарување: 316 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

316 огласа: Виљушкари Yale

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.61 м
Година 2013 Километража 1038 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м
Година 2003 Километража 12242 м/ч Сила
Белгија, AALST
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година 2008 Километража 4624 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м
Година 2003 Километража 12242 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2012 Километража 3671 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 3053 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2015 Километража 8746 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
23.100 €
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.35 м
Година 2013 Километража 13004 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
19.300 €
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.35 м
Година 2013 Километража 29224 м/ч Сила
Белгија, AALST
вилушкар на гас Yale GLP40VX6 вилушкар на гас Yale GLP40VX6 вилушкар на гас Yale GLP40VX6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.45 м
Година 2008 Километража 9946 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2015 Километража 991 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.45 м
Година 2004 Километража 320 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2015 Километража 5395 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
6.300 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 11.4 м
Година 2017 Километража 7230 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
19.700 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2016 Километража 1485 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2014 Километража 5186 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м
Година 2014 Километража 2045 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.86 м
Година 2019 Километража 293 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2017 Километража 5021 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2020 Километража 497 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2020 Километража 497 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2015 Километража 2384 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво електро Висина на подигање 7.31 м
Година 2016 Километража 960 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.11 м
Година 2012 Километража 1174 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.43 м
Година 2011 Километража 10572 м/ч Сила
Белгија, AALST
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 316 огласа
Прикажи