Филтри -

Виљушкари Baumann од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Виљушкари Baumann од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
57.740 € PLN 249.500 PLN
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.2 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2015 Километража 8726 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 700 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Брзина 30 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5100 м
Година 08/2007 Километража 14500 м/ч Сила
Полска, Police
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.65 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража 11335 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2010 Километража 8730 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
19.670 € PLN 85.000 PLN
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2000 Километража 25402 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
29.990 € GBP 25.350 GBP
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 4998 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2002 Километража Сила
Полска, Kęty
страничен вилушкар Baumann GCS 150/18/40 страничен вилушкар Baumann GCS 150/18/40 страничен вилушкар Baumann GCS 150/18/40
3
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Страничен вилушкар
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2000 Километража Сила
Полска, Kęty
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи