Филтри -

Виљушкари Clark од Германија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Виљушкари Clark од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
дизел вилушкар Clark 500 Y 40 PD дизел вилушкар Clark 500 Y 40 PD дизел вилушкар Clark 500 Y 40 PD
3
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Германија, Rees
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.2 м
Година 1990 Километража 3505 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 2 м Ширина на вилушки 70 мм
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 500 €
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Германија, Gernsbach
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.63 м
Година 1991 Километража 3480 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Висина на подигање 3 м
Година 1980 Километража Сила
Германија, Hückelhoven
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.34 м Должина на вилушка 1 м
Година Километража 5732 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 4.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 1994 Километража 1547 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 4.750 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.79 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1998 Километража 3702 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
16.200 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.78 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 2200 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
нови дизел вилушкар Clark C 80 D LSP 600 нови дизел вилушкар Clark C 80 D LSP 600
2
Контактирајте го продавачот
78.990 €
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 2.5 м Ширина на вилушки 180 мм
Година 2023 Километража 25 м/ч Сила
Германија, Eltmann
нови дизел вилушкар Clark S 50s нови дизел вилушкар Clark S 50s
2
Контактирајте го продавачот
54.990 €
Дизел вилушкар
Носивост 4990 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража 25 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.28 м
Година 1987 Километража 19497 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
31.490 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
11.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.46 м
Година 2013 Километража 10225 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
15.990 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2016 Километража 4400 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.67 м
Година 2017 Километража 8845 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.67 м
Година 2017 Километража 8311 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
27.990 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Брзина 20 км/ч
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
26.990 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.67 м
Година 2017 Километража 9855 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
14.799 €
Количка за комисионирање
Носивост 226 кг Висина на подигање 2.99 м Брзина 6.5 км/ч
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
24.990 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се