Филтри -

Виљушкари Clark

Резултати од пребарување: 92 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

92 огласа: Виљушкари Clark

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.72 м
Година Километража 12006 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
бензински виљушкар Clark 1970
1
Контактирајте го продавачот
1.411 € Без ДДВ
Бензински виљушкар
Гориво бензин
Година 1970 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
аукција 250 €
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Белгија, Zele
Troostwijk NV
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година 1980 Километража Сила
Германија, Hückelhoven Baal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 13000 кг Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 5.4 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 2400 м
Година 1983 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
26.990 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
24.990 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
19.490 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.1 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
нови дизел вилушкар Clark S 50s LSP 500 нови дизел вилушкар Clark S 50s LSP 500
2
Контактирајте го продавачот
54.990 €
Дизел вилушкар
Носивост 4990 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража 25 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
31.490 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
25.990 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
24.990 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 3 м
Година 2017 Километража 9603 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 3 м
Година 2017 Километража 7608 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
аукција 13,41 € DKK 100 DKK
Вилушкар на три тркала
Гориво електро
Година 1997 Километража 3964 км Сила
Данска, Kvistgård
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.28 м
Година 1987 Километража 19497 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 1990 Километража 5000 м/ч Сила
Холандија, schoondijke
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година Километража 3947 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража 467 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
аукција 500 €
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Унгарија, Nyíribrony
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 11400 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 2 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 1990 Километража 1875 м/ч Сила
Белгија, Fontaine-l'Évêque
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година 1990 Километража 8711 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Forkliftonline
дизел вилушкар Clark DPL 60
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.2 м Центар на оптеретување 600 мм
Година 1985 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Гориво гас Должина на вилушка 1.5 м
Година Километража 5485 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 92 огласа
Прикажи