Филтри -

Виљушкари EP Equipment од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари EP Equipment од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.100 € PLN 99.900 PLN
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
31.420 € PLN 135.900 PLN
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1520 мм Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Mogilany
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.470 € PLN 79.900 PLN
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
19.630 € PLN 84.900 PLN
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
17.670 € PLN 76.400 PLN
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
23.100 € PLN 99.900 PLN
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 12/2022 Километража Сила
Полска, Zabrze
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се