Филтри -

Виљушкари EP Equipment

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

45 огласа: Виљушкари EP Equipment

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
електричен вилушкар EP Equipment  EFL252X 150 NC електричен вилушкар EP Equipment  EFL252X 150 NC
2
Контактирајте го продавачот
22.430 € GBP 18.850 GBP
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 122 мм
Година 2024 Километража 5 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
22.030 € GBP 18.510 GBP
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2023 Километража 18 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.300 US$ EUR ≈ 14.050 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Брзина 20 км/ч Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 08/2023 Километража 5 м/ч Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
20.420 € GBP 17.160 GBP
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4.8 м Ширина на вилушки 122 мм
Година 2022 Километража 965 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
27.470 € GBP 23.080 GBP
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 122 мм
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
31.940 € PLN 135.900 PLN
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1520 мм Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
19.950 € PLN 84.900 PLN
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
17.600 € PLN 74.900 PLN
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
13.980 € PLN 59.500 PLN
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Слободен од 1.514 мм Висина на подигање 4.5 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 4.8 м
Година 2022 Километража Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
11.120 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 3.5 м
Година Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
10.330 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.93 м
Година Километража Сила
Бугарија
вилушкар на три тркала EP Equipment ES20-20RAS вилушкар на три тркала EP Equipment ES20-20RAS вилушкар на три тркала EP Equipment ES20-20RAS
3
Контактирајте го продавачот
7.945 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Брзина 5 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 1390 мм Висина на подигање 4 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1150 м Ширина на вилушки 190 мм
Година Километража 54 м/ч Сила
Бугарија, Varna
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.710 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.22 м
Година 11/2023 Километража 9 м/ч Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 698 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
нови вилушкар на три тркала EP Equipment  EFS151
1
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Вилушкар на три тркала
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
15.070 € GBP 12.660 GBP
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 2021 Километража 1758 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2020 Километража 1078 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
17.080 € GBP 14.350 GBP
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 2021 Километража 1190 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
нови електричен вилушкар EP Equipment EFL252X нови електричен вилушкар EP Equipment EFL252X
2
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Слободен од 1500 мм Висина на подигање 3.5 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1220 м
Година 02/2024 Километража 1 м/ч Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
13.078,10 € Со вклучен ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел
Година 2009 Километража 2542 м/ч Сила
Германија, Ober-Mörlen
Контактирајте го продавачот
101.400 € GBP 85.220 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Висина на подигање 4 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 2022 Километража 44 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.150 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Украина, м.Київ
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи