Филтри -

Виљушкари JCB од Ирска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Виљушкари JCB од Ирска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2010 Километража Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4200 кг Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 3237 м/ч Сила
Ирска, Borris
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12.5 м
Година 2012 Километража 4650 м/ч Сила
Ирска
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се