Филтри -

Виљушкари Jungheinrich од Италија

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

59 огласа: Виљушкари Jungheinrich од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2011 Километража 10144 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
19.200 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 3.5 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1300 кг Висина на подигање 6.5 м
Година 2019 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
19.700 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 6.5 м
Година 2015 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Висина на подигање 7 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5.5 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 6 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5.5 м
Година 2019 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5.5 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 6 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
17.700 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3.7 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.7 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5.5 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Висина на подигање 6.8 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
18.300 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3.7 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3.7 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.4 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 6 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.7 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
14.300 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Висина на подигање 6.5 м
Година 2015 Километража Сила
Италија, Brescia
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се