Филтри -

Виљушкари Komatsu

Резултати од пребарување: 322 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

322 огласа: Виљушкари Komatsu

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година Километража Сила
Белгија, Oostrozebeke
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
дизел вилушкар Komatsu FD30 дизел вилушкар Komatsu FD30 дизел вилушкар Komatsu FD30
3
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2015 Километража 1496 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
аукција 700 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас
Година 1985 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.510 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година 2008 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
37.600 US$ EUR ≈ 34.630 €
Зглобен вилушкар
Носивост 13600 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Висина на подигање 4.66 м Должина на вилушка 2.82 м Ширина на вилушки 300 мм
Година 2019 Километража 1100 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 02/2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража 7599 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.205 € Со вклучен ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 2000 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.200 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 3 Гориво дизел
Година 2017 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.421 €
Дизел вилушкар
Носивост 4310 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 17 км/ч
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.290 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 05/2015 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.800 US$ EUR ≈ 8.105 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 03/2019 Километража 200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.030 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 05/2019 Километража 800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.580 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 04/2020 Километража 200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража 3325 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
дизел вилушкар Komatsu FD25 дизел вилушкар Komatsu FD25 дизел вилушкар Komatsu FD25
3
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.605 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 20 км/ч Тип на јарбол стандард Слободен од 3000 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 145 мм
Година 2015 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Електричен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Тежок вилушкар
Година 1982 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
9.800 US$ EUR ≈ 9.026 €
Зглобен вилушкар
Година 2021 Километража 661 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai, China
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.447 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.22 м
Година Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.526 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Гориво дизел Брзина 19 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 03/2016 Километража 5500 м/ч Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 322 огласа
Прикажи