Филтри -

Виљушкари Kalmar од Холандија

Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

85 огласа: Виљушкари Kalmar од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 0.15 м
Година 2002 Километража 6155 м/ч Сила
Холандија, Biddinghuizen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 135 м Должина на вилушка 240 м
Година 1996 Километража 16250 м/ч Сила
Холандија, Dirksland
товарач на контејнери Kalmar DCF500-12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 50000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7 м
Година 2017 Километража 4000 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 15000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 1992 Километража Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража 7610 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Должина на вилушка 1.4 м
Година Километража 6300 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2021 Километража 515 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2010 Километража 18772 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
127.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2018 Километража 1962 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража 20078 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 37000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.69 м Должина на вилушка 2.5 м
Година 2010 Километража 15782 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година 2004 Километража 6090 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.55 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража 6 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража 11 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 32000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м
Година 1993 Километража 21469 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 1995 Километража 23120 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Гориво дизел
Година 2013 Километража 1964 м/ч Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Leek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 13.65 м
Година 1996 Километража 9145 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2.36 м
Година 2023 Километража 6 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи