Филтри -

Виљушкари Kalmar од Унгарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Виљушкари Kalmar од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 9843 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2007 Километража 8520 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1500 м
Година 2000 Километража 8161 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 6000 кг Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 900 м
Година 2007 Километража 13720 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 8000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 900 м
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се