Филтри -

Виљушкари Linde од Австрија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Виљушкари Linde од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
4.590 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Слободен од 210 мм Висина на подигање 2.01 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 5145 м/ч Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
4.290 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Слободен од 210 мм Висина на подигање 3.9 м
Година 2014 Километража 6459 м/ч Сила
Австрија
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2012 Километража 19184 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2009 Километража 12890 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2001 Километража 31200 м/ч Сила
Австрија, Wals/Siezenheim
Контактирајте го продавачот
2.890 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.125 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2676 м/ч Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Слободен од 210 мм Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 266 м/ч Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 3.74 м
Година 2017 Километража 17447 м/ч Сила
Австрија
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи