Филтри -

Виљушкари Linde од Полска

Резултати од пребарување: 147 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

147 огласа: Виљушкари Linde од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.65 м
Година 2015 Километража 4093 м/ч Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
18.930 € PLN 82.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.45 м
Година 2015 Километража 12528 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
18.470 € PLN 80.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.45 м
Година 2015 Километража 5853 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
17.540 € PLN 76.000 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.05 м
Година 2018 Километража 11576 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
15.010 € PLN 65.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.25 м
Година 2015 Километража 13318 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
14.890 € PLN 64.500 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2016 Километража 9338 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
11.770 € PLN 51.000 PLN
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.22 м
Година 2016 Километража 12237 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
14.080 € PLN 61.000 PLN
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2017 Километража 12368 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
12.810 € PLN 55.500 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.95 м
Година 2012 Километража 11125 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
15.510 € PLN 67.200 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.14 м
Година 2018 Километража 13053 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2019 Километража 3814 м/ч Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
7.618 € PLN 33.000 PLN
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража 8900 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
20.750 € PLN 89.900 PLN
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 1720 м
Година 2007 Километража 129411 м/ч Сила
Полска, Rokiciny
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
16.160 € PLN 70.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.4 м
Година 2010 Километража 13381 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
17.080 € PLN 74.000 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.35 м
Година 2016 Километража 12870 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Дизел вилушкар
Година 2000 Километража 25623 м/ч Сила
Полска, Siewierz
RB Trading International
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
23.200 € PLN 100.500 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2016 Километража 12264 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
19.510 € PLN 84.500 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2018 Километража 5487 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
14.380 € PLN 62.300 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.35 м
Година 2016 Километража 13119 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
15.010 € PLN 65.000 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2017 Километража 13452 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
59.790 € PLN 259.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 6.1 м
Година 2017 Километража 8811 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
9.234 € PLN 40.000 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м
Година 2010 Километража 11018 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
19.160 € PLN 83.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.2 м
Година 2018 Километража 16260 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
16.970 € PLN 73.500 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2013 Километража 10488 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 147 огласа
Прикажи
Претплати се