Филтри -

Виљушкари Manitou од Италија

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

68 огласа: Виљушкари Manitou од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Година 1980 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2005 Километража 4500 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 18 м
Година 09/2010 Километража 1017 м/ч Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Теренски вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 1992 Километража 6078 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2009 Километража 1140 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2002 Километража 3917 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг
Година 2014 Километража 2095 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 12.6 м
Година Километража 7026 м/ч Сила
Италија, Cadriano
нови дизел вилушкар Manitou M 30-4 D ST5 нови дизел вилушкар Manitou M 30-4 D ST5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2024 Километража Сила
Италија, Cadriano
Контактирајте го продавачот
91.500 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 4135 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
98.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 2938 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Теренски вилушкар
Година 1995 Километража 2904 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
98.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 3628 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
155.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 1811 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 1859 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
118.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 1067 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража 5362 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Година 2001 Километража 2989 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
118.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 4185 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Висина на подигање 21.8 м
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
телескопски натоварувач Manitou MRT 21.50 телескопски натоварувач Manitou MRT 21.50 телескопски натоварувач Manitou MRT 21.50
3
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 21 м
Година 2005 Километража Сила
Италија, Bitonto
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2017 Километража 6700 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2013 Километража 6300 м/ч Сила
Италија, Rome
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи