Филтри -

Виљушкари Manitou од Полска

Резултати од пребарување: 211 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

211 огласа: Виљушкари Manitou од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4999 кг Висина на подигање 21 м Брзина 20 км/ч
Година 2008 Километража Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
44.040 € PLN 189.900 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Rokiciny
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 1840 нови ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 1840 нови ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 1840
3
Контактирајте го продавачот
146.100 € PLN 629.900 PLN
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2021 Километража 1633 м/ч Сила
Полска, Rokiciny
Контактирајте го продавачот
35.950 € PLN 155.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2008 Километража 3803 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
56.820 € PLN 245.000 PLN
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 21 м
Година 2008 Километража 11000 м/ч Сила
Полска, Masłów Pierwszy
Контактирајте го продавачот
41.750 € PLN 180.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.85 м Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 3096 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
86.970 € PLN 375.000 PLN
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 20.6 м
Година 2010 Километража 4371 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 22 м
Година 2006 Километража 3722 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
50.560 € PLN 218.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 5500 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, Czermin
Контактирајте го продавачот
27.370 € PLN 118.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2010 Километража 8200 м/ч Сила
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
71.870 € PLN 309.900 PLN
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 25 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
69.550 € PLN 299.900 PLN
Телескопски натоварувач
Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 21 м
Година 2007 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
67.230 € PLN 289.900 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 18 м
Година 2010 Километража 5300 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
12.410 € PLN 53.500 PLN
Теренски вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм Брзина 50 км/ч
Година 2000 Километража 2504 м/ч Сила
Полска, Mogilno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 310 кг
Година 2013 Километража 3876 м/ч Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
46.150 € PLN 199.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 5693 м/ч Сила
Полска, Chwaszczyno
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Телескопски натоварувач
Година 2000 Километража 10800 м/ч Сила
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
35.950 € PLN 155.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
59.109 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Висина на подигање 6.89 м
Година 2021 Километража 3535 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
28.990 € PLN 125.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража 8043 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
215.550 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 26 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
54.270 € PLN 234.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.07 м
Година 2017 Километража 2786 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
39.190 € PLN 169.000 PLN
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 1327 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
70.740 € PLN 305.000 PLN
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Висина на подигање 21 м
Година 2008 Километража 6500 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 211 огласа
Прикажи
Претплати се